Osiągnięcia

Stypendia Artystyczne Marszałka Województwa Lubelskiego

Rok 2011

  • OLIWIA KWIATKOWSKA lat 10
  • PAULINA SOROKA lat 11
  • ALEKSANDRA ŁYSIAK lat 13
  • ADRIANA GŁADYSZ lat 15

Rok 2012

  • ALEKSANDRA SOROKA lat 9
  • EWA BURCON lat 12

Rok 2013

  • PAULINA SOROKA lat 13

Rok 2014

  • MONIKA BARCZYŃSKA lat 10
  • OSKAR WRÓBEL lat 12
  • JAKUB GŁUCH lat 14
  • ALEKSANDRA SOROKA lat 17

Sukcesy młodych artystów w konkursach plastycznych

Rok 2013

  • XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny: „Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza”- Lublin
    • JAKUB GŁUCH - wyróżnienie
  • XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny: „Tradycje Wielkanocne”- Płock
    • OSKAR WRÓBEL - nagroda
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny: „Anioł” - Warszawa
    • ALEKSANDRA ŁYSIAK - wyróżnienie
  • IX Konkurs Plastyczny: „Mój Anioł” - Krasnystaw
    • MONIKA BARCZYŃSKA - nagroda
    • PAULINA SOROKA - wyróżnienie
    • ALEKSANDRA ŁYSIAK - wystawa
    • JAKUB GŁUCH - wystawa
  • Konkurs Plastyczny: „Anioły, Aniołki” - Mokre / Zamość
    • OSKAR WRÓBEL - nagroda
    • MONIKA BARCZYŃSKA - wyróżnienie
    • ALEKSANDRA SOROKA - wyróżnienie
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny: „Wakacje pod żaglami” - Łódź
    • ADRIANA GŁADYSZ - nagroda
    • ALEKSANDRA SOROKA - wyróżnienie
    • JAKUB GŁUCH - wyróżnienie
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny: „Fantastyczny kosmos” - Wrocław
    • PAULINA SOROKA - wyróżnienie
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny: „Liściaki” - Wrocław
    • PAULINA SOROKA - GRAND PRIX
    • MONIKA BARCZYŃSKA - wyróżnienie
    • OSKAR WRÓBEL - wyróżnienie
  • XIII Ogólnopolski Konkurs: „Człowiek w ruchu” - Pabianice
    • OSKAR WRÓBEL - nagroda
    • EWA MISZTAL - wyróżnienie
    • JAKUB GŁUCH - wyróżnienie
  • XI Powiatowy Konkurs Twórczości: „Moja mała Ojczyzna” - Nielisz
    • OLIWIA KWIATKOWSKA - nagroda
    • NATALIA MISZTAL - wyróżnienie
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny: „Parki narodowe w Polsce. Gatunki zwierząt i roślin chronionych” - Częstochowa
    • MONIKA BARCZYŃSKA - wystawa
    • OLIWIA REPECKA - wystawa
  • Międzynarodowy Konkurs Plastyczny” Promotion Of Young Artists Foundation Hong Kong
    • OSKAR WRÓBEL – wyróżnienie

    • ALEKSANDRA ŁYSIAK - wyróżnienie

  • Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „ Od morza jesteśmy „ Elbląg
    • JAKUB GŁUCH – wystawa

  • V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Bańkowice Mydlane „ Radomsko
    • PAULINA SOROKA – nagroda

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Szlakiem Orlich Gniazd „ Częstochowa
    • OLIWIA REPECKA - nagroda

  • III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Aniołami dla siebie bądźmy „ Bydgoszcz
    • MONIKA BARCZYŃSKA – I miejsce

  • XXI Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ Moje zakątki „ Biłgoraj
    • KORNELIA GAJEWSKA – wystawa

    • NATALIA MISZTAL – wystawa

    • ALEKSANDRA ŁYSIAK – wystawa

  • X Konkurs Plastyczny „ Życie i twórczość Marii Konopnickiej „ Krasnystaw
    • NATALIA MISZTAL – nagroda

    • EWA MISZTAL – nagroda

  • XII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „ Darujmy światu pokój „ Oświęcim
    • ANTONINA GONTARZ – nagroda specjalna

  • 14 Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „ International meeting of juvenile art. „ Portugalia Evora
    • JAKUB GŁUCH – Golden Medal

    • PAULINA SOROKA – wyróżnienie

    • ALEKSANDRA ŁYSIAK - wyróżnienie

  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ Klasztor w sercu miasta „ Lublin
    • JAKUB GŁUCH – nagroda
    • KORNELIA GAJEWSKA – wyróżnienie

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Meksyk „ Warszawa
    • ANTONINA GONTARZ – I miejsce

  • Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „ Moja przygoda w muzeum „ Toruń
    • ALEKSANDRA SOROKA – wystawa

    • ZUZANNA KOTLIŃSKA – wystawa

    • JAKUB GŁUCH – wystawa

    • ALEKSANDRA ŁYSIAK – wystawa

  • XI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „ Tęczowy Kalendarz „ Tychy
    • PAULINA SOROKA – nagroda specjalna

    • JULIA MODRZEWSKA – wyróżnienie

    • MONIKA BARCZYŃSKA – wyróżnienie

    • OSKAR WRÓBEL – wyróżnienie

    • EWA BURCON – wyróżnienie

  • XIX Konkurs Plastyczny „ Wierzę w Ciebie Boże Żywy „ Zamość
    • KORNELIA GAJEWSKA – I nagroda

    • NATALIA MISZTAL – I nagroda

    • MONIKA BARCZYŃSKA – I nagroda

    • ALEKSANDRA SOROKA - I nagroda

    • ANTONINA GONTARZ – I nagroda

    • ZUZANNA KOTLIŃSKA – I nagroda

    • MAGDALENA SOWA – I nagroda

    • OSKAR WRÓBEL – I nagroda

    • EWA BURCON – I nagroda

    • JAKUB GŁUCH – I nagroda

    • OLIWIA REPECKA – I nagroda

    • EWA MISZTAL – I nagroda

    • PAULINA SOROKA – I nagroda

    • ALEKSANDRA ŁYSIAK - I nagroda

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny” Lubię to... wieś o każdej porze roku „ Malbork
    • KORNELIA GAJEWSKA – wystawa

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ W harmonii z przyrodą „ Osie
    • EWA MISZTAL – nagroda

  • XIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ Rodzina – tradycje rodzinne „ Krasnystaw
    • JAKUB GŁUCH – nagroda

    • OSKAR WRÓBEL – nagroda

  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ Moje Boże Narodzenie „ Lublin
    • MONIKA BARCZYŃSKA – nagroda

    • JAKUB GŁUCH – nagroda

    • OLIWIA REPECKA – wyróżnienie

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Kartka świąteczna Boże Narodzenie – Nowy Rok „ Pabianice
    • KORNELIA GAJEWSKA – nagroda

    • ALEKSANDRA SOROKA – nagroda

    • PAULINA SOROKA – wyróżnienie

  • VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Barwy lasu „ Kalisz Pomorski
    • ALEKSANDRA SOROKA – nagroda

  • Miejski Konkurs Plastyczny „ Tradycje Świąt Bożego Narodzenia „ Zamość
    • ALEKSANDRA SOROKA – III nagroda

    • NATALIA MISZTAL – wyróżnienie

    • OSKAR WRÓBEL – wyróżnienie

  • Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „ Concours International dArts Plastiques „ Francja Troyes
    • MONIKA BARCZYŃSKA – wystawa

  • Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „ Przyroda w kolorach „ Kraków
    • OLIWIA REPECKA – wystawa

    • EWA MISZTAL – wystawa

ROK 2014

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ „ Mali mieszkańcy wielkich miast „ Wrocław
    • JAKUB GŁUCH – nagroda

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Juliana Tuwima „ Lublin
    • ALEKSANDRA SOROKA – nagroda

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Anioł „ Warszawa
    • ALEKSANDRA SOROKA – wystawa

  • II Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ Mój Anioł „ Krasnystaw
    • ALEKSANDRA SOROKA – nagroda – III miejsce

    • KORNELIA GAJEWSKA – wyróżnienie

    • ANTONINA GONTARZ – wyróżnienie

    • MAGDALENA SOWA – wystawa

    • OLIWIA REPECKA – wystawa

  • II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Szlakiem Orlich Gniazd „ Częstochowa
    • JAKUB GŁUCH – nagroda

    • MAGDALENA SOWA – wyróżnienie

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Warszawa moja stolica „ Warszawa
    • OLIWIA REPECKA – nagroda

  • V Ogólnopolskie Biennale „ Pasje i talenty „ Bielsk Podlaski
    • ALEKSANDRA ŁYSIAK – wyróżnienie

  • Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „ Promotion Of Young Artists Foundation Chiny Hong Kong
    • ANTONINA GONTARZ – Gold Medal

    • ALEKSANDRA SOROKA – wyróżnienie

    • JAKUB GŁUCH – wyróżnienie

    • ALEKSANDRA ŁYSIAK – wyróżnienie

  • XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Tradycje Wielkanocne „ Płock
    • ZUZANNA KOTLIŃSKA – nagroda Prezydenta Miasta Płock

    • NATALIA MISZTAL – I miejsce

    • PAULINA SOROKA – III miejsce

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Jan Paweł II – święty uśmiechnięty „ Kraków
    • ALEKSANDRA SOROKA – nagroda

  • XII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „ Inne spojrzenie – Magiczne miejsce „ Sosnowiec
    • JAKUB GŁUCH – nagroda

    • EWA MISZTAL – wyróżnienie

  • IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Podążając za świętością Jana Pawła II „ Bydgoszcz
    • KORNELIA GAJEWSKA – I miejsce

    • MONIKA BARCZYŃSKA – wyróżnienie

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Wakacje pod żaglami „ Łódź
    • ALEKSANDRA ŁYSIAK – wyróżnienie

    • JAKUB GŁUCH – wystawa

    • PAULINA SOROKA – wystawa

  • V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Polskie szlaki wodne „ Wrocław
    • OSKAR WRÓBEL – nagroda

    • JAKUB GŁUCH – wyróżnienie

  • 14ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Człowiek w ruchu „ Pabianice
    • EWA MISZTAL – nagroda

  • XXII Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ Moje zakątki „ Biłgoraj
    • ANTONINA GONTARZ – nagroda

    • JAKUB GŁUCH – nagroda

    • ALEKSANDRA SOROKA – wyróżnienie

    • BARTEK ŁYSIAK – wystawa

    • MONIKA BARCZYŃSKA – wystawa

    • ALEKSANDRA SOROKA – wystawa