ARTYSTYCZNE SUKCESY PIERWSZEGO KWARTAŁU 2017 ROKU 2017-03-30

     Rok 2017 uczestnicy zajęć kół plastycznych prowadzonych przez mgr Marię Śliczniak - nauczycielkę z doświadczeniem pedagogicznym, wiedzą o sztukach plastycznych i  pasjonatkę twórczości plastycznej dzieci i młodzieży, rozpoczęli nagrodami za pracę lat ubiegłych.

Nagrodą jest Stypendium Artystyczne w dziedzinie plastyki przyznawane przez Marszałka Województwa Lubelskiego.

Otrzymali je : JUDYTA  KUDUK, ALICJA ŁASZKIEWICZ, EWA BURDZY, JUSTYNA KORNELUK, PAULA TETYCH z koła plastycznego „OKRĄGLAK” przy Spółdzielni Mieszkaniowej im. J. Zamoyskiego. 

ANIA JABŁOŃSKA,  KORNELIA GAJEWSKA,  EWA MISZTAL z koła plastycznego Stowarzyszenia „DRUKARNIA WYOBRAŹNI”.

Sukcesy uczestników grupy plastycznej „ OKRĄGLAK”

przy Spółdzielni Mieszkaniowej im. J. Zamoyskiego:

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ Moje Boże Narodzenie”

- nagroda - Julia Burda, wyróżnienie - Weronika Zamojtel, wyróżnienie wystawą - Marcelina Chachuła

Ogólnopolski Konkurs plastyczny „Anioły - muśnięcie skrzydeł”

- nagroda  -  Miłosz Lenard

XI Konkurs Plastyczny „Anioły, Aniołki, Aniołeczki”

- nagroda - Weronika Zamojtel, Judytka Kuduk, Justyna Korneluk, Marcelina Chachuła

X Ogólnopolskie biennale „Rok Polski w tradycji

i obyczajach”

- nagroda  - Judytka Kuduk

II Wojewódzki Konkurs Plastyczny  „Przystanek Aniołowo – Anioły w zimowej szacie”

- nagroda - Weronika Zamojtel

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Anioł 2017”

- wyróżnienie  -  Miłosz Lenard

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mój świat 2017 – Pejzaż”

- wyróżnienie  - Julka  Burda, Judyta Kuduk 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kotki w kropki”

- wyróżnienie  - Judyta Kuduk

FAI Young Artists  Contest „Ponad chmurami” - etap rejonowy

 -nagroda - Bartek Burda, Julia Burda, Weronika Zamojtel, Madzia Borowiec, Justyna Korneluk

FAI Young Artists  Contest „Ponad chmurami” - etap ogólnopolski

 - nagroda - Justyna Korneluk

V Ogólnopolski Konkurs plastyczny „Szlakiem Orlich Gniazd”

 - nagroda - Julia Burda

VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Podwórko - Bajkowe podwórko”

- wyróżnienie wystawą - Julia Burda

Sukcesy uczestników grupy plastycznej

Stowarzyszenie „ DRUKARNIA WYOBRAŹNI”:

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Moje Boże Narodzenie”

- nagroda - Oskar Wróbel, wyróżnienie - Kinga Mazur, wyróżnienie wystawą - Lena Wołoch, Ania Jabłońska

XI Konkurs Plastyczny „ Anioły, Aniołki, Aniołeczki”

- nagroda - Wiktoria Madej, Natalia Misztal, Kinga Mazur

X Ogólnopolskie biennale „Rok Polski w tradycji

i obyczajach”

- nagroda - Ania Jabłońska 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Anioł 2017"

- wyróżnienie - Miłosz Lenard

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mój świat 2017 - Pejzaż”

- wyróżnienie wystawą - Natalia Misztal  

XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Świat w oczach najmłodszych – kwitnący ogród”

- wyróżnienie - Ania Jabłońska

FAI Young Artists  Contest „Ponad chmurami” - etap rejonowy

- nagroda - Gaja Kondrat, Kornelia Typek, Ania Jabłońska, Oskar Wróbel

FAI Young Artists  Contest „Ponad chmurami” - etap ogólnopolski

- wyróżnienie - Ania Jabłońska

V Ogólnopolski Konkurs plastyczny „Szlakiem Orlich Gniazd”

- nagroda - Kornelia Gajewska , wyróżnienie - Lena Wołoch

VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Podwórko - Bajkowe podwórko”

- nagroda - Ewa Misztal, wyróżnienie wystawą - Ania Jabłońska

Ogólnopolski Konkurs plastyczny „Przełajem przez Ziemię Jeleniogórską”

- nagroda - Kornelia Typek

Gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów!